18642 filmů. V ULRA HD: 544

OSTATNÍ TEĎ SLEDUJÍ
Výsledky hledaní pro:
poster
poster

Pro sledování videí musíte mít PlayBe.cz PREMIUM AKTIVNÍ.

Výrazně doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome, poslední aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox způsobuje záseky.

Jak zaplatit?


Klikněte na tlačítko "Zaplatit PlayBe PREMIUM" a přihlašte se na PlayBe.cz stejnými údaji, jako máte u nás...

Platba je snadná máte na možnost 29 způsobů: Platba přes CZ a SK SMS, superCASH, CZ a SK bankovní převody, platba kreditní kartou (celosvětově).

Registrací jste automaticky získali účet na: SerialHD, HDFilm, PlayBe.cz (videohosting odkud máme videa)



Zaplatit PlayBe PREMIUM Všechny informace Návod na KODI

Fungujeme od 10.05.2017. Pokud potřebujte pomoc, napište na web@befa.cz nebo online podporu.




sms Platba kartou, převod, superCash:

30 dní = 149,- Kč
90 dní = 399,- Kč
180 dní = 699,- Kč
NAFURT = 3999,- Kč

sms SMS platba :

CZ SMS 30 dní = 199,- Kč
SK SMS 30 dní = 8 €



Fakjů pane učiteli (2013)

74% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Komedie

Popis:

Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity.

Režie:

Bora Dağtekin

Scénář:

Lena Schömann,Christian Becker

Hrají:

Elyas M’Barek,Karoline Herfurth,Katja Riemann,Jana Pallaske,Alwara Höfels,Jonas Holdenrieder,Uschi Glas,Jella Haase,Max von der Groeben,Margarita Broich,Bernd Stegemann,Farid Bang,Stefan Gödde,Christian Näthe,Lena Klenke,Gizem Emre,Aram Arami,Runa Greiner,Valentina Pahde,Robin Reichelt,Nicolas Brauner,Janina Altinger,Kyra Sophia Kahre,Paul Triller,Michael Pryadko,Daniela Oberbörsch,Aysel Geylan,Nadine Frerker,Susanna Okonowski,Dustin Raschdorf,Nino Böhlau,Celia Bodenschatz,Alexandra Heinzmann,Magdalena Skopec,Stella Grossmann,Lenny Den Dooven,Thalia Neumann,Erdal Yildiz,Inge Heitmann,Irene Rindje,Silke Nikowski,Ursula Berlinghof,Barbara Bauer,Laura Osswald,Bärbel Stolz,Jochen Strodthoff,Talin Lopez,Sabine Menne,Gunnar Baginski,David Golm,Pia Niedermeier,Kim Girschner,Fabian Elias Huber,Philipp Klonowski,Ferdinand Lehmann

PŘEHRÁT
cz
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE:  Fakjů pane učiteli (Trailer)